KABARET SZKOLNYAKichamy :) w każdy wtorek
od 13.25 do 14:20
w sali 214.

Opiekun:
Aleksandra Klimek


AKTUALNOŚCI
Prima Aprilis

Pierwszego kwietnia szkolny kabaret wystąpił z kolejnym programem. Tym razem, oprócz Snu Heweliusza (którego uczniowie SP16 jeszcze nie widzieli), A psik! odegrał kabaretową wersję Balladyny Juliusza Słowackiego oraz zaśpiewał piosenkę Książka.
Publiczność najlepiej jednak bawiła się podczas Balladyny. Szczególną radość wywołał Kirkor (Kacper Rożnowski z klasy 5d) wjeżdżający na scenę na dziecięcym samochodziku :)

Wszystkie zdjęcia z występu w galerii.


Magdalena Sędzicka
Sen Heweliusza

Dnia 10 marca 2011r. A psik! wystąpił na rozdaniu nagród międzyszkolnego konkursu plastyczno-literackiego pt. Życie i twórczość Jana Heweliusza organizowanego przez naszą szkołę. Wystąpiła tylko część naszego licznego kabaretu (Agnieszka z 5c, Magda z 6c, Kinga P. z 5c, Patrycja z 5c, Karolina S. z 5c, Jakub z 3b i Krystian z 6c), ale za to jak!
1. Dostaliśmy owacje na stojąco, bo jak to w galerii- nie było krzeseł...
2. Nawet parę osób się śmiało- głównie my :)
3. BYLIŚMY W TELEWIZJI!- na razie w kablowej...Magdalena Sędzicka


Życzenia
Kabaret A psik! życzy wszystkim
Szczęśliwego Nowego Roku!
KAP
Świąteczny występ Kabaretu A psik!

Dla starszych uczniów z okazji Świąt Bożego Narodzenia wystąpił kabaret. W programie kabaretu z humorem wyśmialiśmy konsumpcyjne i materialistyczne podejście do Świąt. Uczniowie chcieli pokazać, że najważniejsza w tym czasie jest atmosfera rodzinna pełna miłości i tradycji bożonarodzeniowych.Magdalena SędzickaDzień Edukacji Narodowej na wesoło!

13 października uczniowie klas III –VI występujący w kabarecie „A psik” przedstawili z okazji Dnia Edukacji Narodowej program pt.: „Dzień Nauczyciela na wesoło”. Wszystkim obecnym bardzo podobał się występ. Gościem szczególnym był Jerzy Cegiel, który wręczył występującym oryginalny plakat znanego grudziądzkiego kabaretu „Rów Hermana”. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyli samodzielnie wykonane kwiaty.( KR )

archiwum wiadomości:
dziś jest 17 czerwca 2024 r. jesteś 964175 gościem u nas
©Szkola Podstawowa nr 16 w Grudziądzu